در حال بارگزاری ...
خبرخوان

وبلاگ

0 مدیران برجسته را بهتر بشناسیم

۱۰ رفتار برجسته مدیران موثر

 ۱

مدیران موثر تصادفی به این جایگاه نرسیده‌اند. رازی که آنها را نسبت به دیگر افراد موفق‌تر و برجسته‌تر کرده است، ویژگی‌های رفتاری منحصر بفرد آنهاست. رهبران بزرگ و پیشرو عادت‌های موثر رهبری را آموخته و به کار گرفته‌اند؛ کاری که شما هم می‌توانید انجام دهید. در این مقاله می‌خواهیم درباره ۱۰ رفتار برجسته مدیران موثر، بگوییم.

راهنمای مطالعه  نمایش 

 

تبدیل شدن به یک مدیر موفق به چیزی بیش از سختکوشی نیاز دارد. رهبرانِ واقعا خارق‌العاده کاری می‌کنند که شور و شوق و علاقه‌ی آنها سازمان‌شان را برانگیزد. اجازه بدهید اشتیاق شما بخشی از شخصیت رهبری شما باشد. برای رهبری هم از مغزتان استفاده کنید و هم از قلب‌تان. رهبری باشید که:

 

۱. اعتماد کردن به نفس دارد ولی خودستا نیست

اعتماد به نفس لازمه رهبری

رهبران بزرگ به خودشان اطمینان داشته و اعتماد به نفس بالایی دارند به طوری که کارکنان به خاطر همین اعتماد به نفس جذب‌شان شوند. برای اینکه بدانید این قابلیت را دارید کافی است ببینید آیا از چالش‌ می‌گریزید یا نه. اعتماد به نفس شما را در زمان‌های آشفتگی آرام نگه می‌دارد. به علاوه، رهبران بزرگ کاری را که متعهد به انجام آن هستند رها نمی‌کنند.


حتما بخوانید: ۷ راه برای افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس

۲. حساسیت و نسبت به دیگران چگونه پاسخگو باشیم 

رهبران بزرگ حساس هستند و نیازهای دیگران را به خوبی درک می‌کنند. آنها می‌دانند چه چیزی کارکنان آنها را برمی‌انگیزد و به رفاه آنها توجهی حقیقی نشان می‌دهند. به افراد سازمان‌تان اهمیت بدهید و خود را نگهبان سلامت و موفقیت آنها بدانید.


حتما بخوانید: ۸ روش رهبران موفق برای ایجاد انگیزه در کارمندان

۳. مصمم است

سختی‌ها مانع یک رهبر بزرگ نیستند

رهبران بزرگ کار را تا حد کمال ادامه می‌دهند. آنها می‌توانند همزمان جزئیات ظاهرا بی‌اهمیت و تصویر بزرگ را در ذهن داشته باشند. حواس‌شان به هر چیزی که فکر می‌کنند می‌تواند به آنها در دستیابی به اهداف‌شان کمک کند هست. وقتی کارها طبق دلخواه آنها پیش نمی‌رود به سادگی تسلیم نمی‌شوند. بنابراین پروژه‌های‌تان را تا انتها ادامه بدهید مگر اینکه دلیل خوبی برای توقف کار داشته باشید.

۴. مدیر حمایت‌گر است

رهبران بزرگ نسبت به افرادی که سازمان‌ آنها را تشکیل می‌دهند توجهی حقیقی دارند. آنها در چالش‌ها افراد خود را هدایت می‌کنند و همیشه به دنبال راه‌حل‌هایی هستند که موفقیت بلندمدت آنها را تضمین کنند. اگر به یکی از کارکنان‌تان که به خاطر بیماری فرزندش نیاز به تغییر ساعت کاری‌اش دارد کمک کنید تا برنامه‌ی زمانبندی جدیدی داشته باشد و در این مسیر به سایر کارکنان هم فشاری وارد نکنید هم کارمندتان را حمایت کرده‌اید و هم سازمان‌تان را.


حتما بخوانید: ۸ راه مؤثر برای انگیزه دادن به کارمندان

۵. متمایز است

ظاهر یا منشن رهبر امضا دارد

رهبران برخورد حرفه‌ای منحصربفردی نسبت به تصویر،‌ اعمال و حرف‌های خود دارند. آنها به گونه‌ای رفتار می‌کنند که کاملا از کارکنان خود متمایز باشند و در عین حال احترام و تحسین آنها را هم برانگیزند. برای آنکه به عنوان یک رهبر از سایرین متمایز باشید باید رهبری خود را با الگوسازی انجام دهید. حرفه‌ای لباس بپوشید،‌ از اخبار کل سازمان باخبر باشید و با هوشمندی صحبت کنید. اگر موفق شده باشید تصویر مدیریتی منحصربفرد خود را بسازید و با آن راحت باشید خواهید دید که بدون احساس خجالت یا تلاش زیاد مثل یک مدیر راه می‌روید و حرف می‌زنید.

۶. مدیر مسئول است

مدیران بزرگ مسئولیت عملکرد کارکنان خود را برعهده می‌گیرند. اگر کاری خوب انجام شده باشد در حضور همه از کارمندان خود تعریف می‌کنند. وقتی اوضاع به توجه ویژه نیاز داشته و موانعی بر سر کار ایجاد می‌شود، آنها به سرعت راهی برای حل مسئله و ادامه‌ی کار پیدا می‌کنند. هرگاه توانستید این کارها را بدون آنکه به دنبال خطاکار بگردید یا برای فرار از مسئولیت تقصیر را به گردن دیگران بیندازید انجام بدهید، آنگاه یک رهبر مسئول خواهید بود.


حتما بخوانید: انواع قدرت در رهبری و کاربرد آن برای مدیران

۷. حرف‌های متقاعدکننده می‌زند

یک رهبر بزرگ در متقاعد کردن استاد است

ناگفته پیداست که رهبران بزرگ بسیار متقاعدکننده هستند. آنها می‌دانند چه پیامی را چه موقع بدهند. تلاش کنید پیام‌های الهام‌بخش ارسال کنید، انگیزه بدهید، اطمینان ایجاد کنید و هر جا که لازم باشد دیگران را هدایت کنید. اگر بتوانید سازمان‌تان را با حرف وادار به حرکت کنید، ارتباطی متقاعدکننده،‌ عاشقانه و صادقانه برقرار کرده‌اید.

۸.مدیر صادق است

رهبران بزرگ افرادی صادق هستند. آنها واقعا همانطور با دیگران رفتار می‌کنند که دوست دارند با آنها رفتار شود چرا که به دیگران احترام گذاشته و احساسات آنها را در نظر می‌گیرند. آیا واقعا باور دارید که صداقت و رفتار اخلاقی مبنای موفقیت شما را شکل می‌دهد؟ اگر اینطور است شما هم می‌توانید به صف رهبران فوق‌العاده‌ای بپیوندید که سازمان‌های بسیار موفق را مدیریت می‌کنند.

۹. مدیر منظم و سازمان‌یافته است

نظم و سازمان‌یافتگی خصوصیت مدیران بزرگ

برنامه‌ریزی به فکر کردن نیاز دارد. رهبران بزرگ پیشاپیش سازماندهی و برنامه‌ریزی می‌کنند. اگرچه فکر کردن به سناریوهای مختلف و اثرات محتمل آنها، به مهارت‌های تفکر تحلیلی نیاز دارد، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که علاقه‌ی شما در راستای تفکرتان قرار گیرد. هم با مغزتان رهبری کنید و هم با قلب‌تان.

۱۰. مدیر خوش‌بین است

رهبران عاشق منبع حرکت هستند: به نظر می‌رسد که آنها به سادگی می‌توانند به دیگران قوت قلب بدهند و اغلب با شور و اشتیاق و یک جور بی‌مبالاتیِ محاسبه شده به دل ماجرا می‌زنند. خوش‌بینی شما،‌ اگر واقعی باشد،‌ به محیط کاری‌تان روح می‌بخشد. از اعمال جسورانه و بی‌فکرانه پرهیز کنید اما به دنبال راه‌هایی باشید که افراد را برانگیخته کنید و به آنها انرژی بدهید. سعی کنید محل کار را برای خودتان و اعضای تیم‌تان لذت‌بخش کنید. اگر این کار را درست انجام دهید خواهید دید که در عین حال که لذت برده‌اید،‌ کار هم انجام شده است.

0 مزایای بایگانی درادارات دولتی

ویژگی‌ها کمد فلزی اداری 

کمد فلزی اداری یک نوع مبلمان اداری است که از جنس فلز ساخته شده و به منظور نگهداری و مرتب‌سازی اسناد، ابزارهای کاری، و وسایل مورد نیاز در محیط کاری استفاده می‌شود. این کمدها معمولاً دارای درب‌های قفل‌شونده و قفل‌های امنیتی هستند.

کاربردهای کمد فلزی اداری

 •  انبار کالاها و مستندات:یکی از کاربردهای اصلی کمد فلزی اداری، انبار کالاها و مستندات اداری است. این کمدها به بهره‌برداران امکان می‌دهند تا کتاب‌ها، پرونده‌ها، وسایل نوشتاری، و حتی لوازم کامپیوتری را به ترتیب و در دسترس خود نگه دارند.
 • محیط کار منظم:استفاده از کمد فلزی اداری باعث بهبود نظم و ترتیب در محیط کار می‌شود. وسایل و ابزارهای کاری در کمد قرار گرفته و از دید دیگران پنهان می‌شوند، که محیط کار را تمیز و آراسته نگه می‌دارد.

مزایای استفاده از کمد فلزی ادار

 • ایمنی و امنیت:کمد فلزی اداری دارای قفل‌های امنیتی می‌باشد که از دسترسی غیرمجاز به محتویات آن جلوگیری می‌کند. این امر اطمینان می‌دهد که اطلاعات حساس و مهم در داخل کمد محفوظ باقی می‌مانند.
 •  نگهداری و بهره‌وری:کمد فلزی اداری به بهره‌برداران امکان مدیریت بهتر منابع و وسایل کاری را می‌دهد. این بهینه‌سازی منجر به افزایش بهره‌وری و کاهش هدررفت منابع می‌شود.

انتخاب و تنظیم کمد فلزی اداری

انتخاب و تنظیم کمد فلزی اداری

 •  اندازه و طراحی:در انتخاب کمد فلزی اداری، اندازه و طراحی آن بسیار مهم است. باید تأکید داشته باشیم که کمد انتخابی به اندازه کافی بزرگ برای نیازهای ما باشد و در فضای اداری مناسبی جا بیافتد.
 •  جنس و کیفیت:کمد فلزی اداری‌ای که از جنس با کیفیت ساخته شده باشد، دارای عمر طولانی‌تری خواهد بود. بنابراین، انتخاب کمد با جنس و کیفیت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

نگهداری و مراقبت از کمد فلزی اداری

برای افزایش عمر مفید کمد فلزی اداری، نگهداری و مراقبت منظم لازم است. این شامل پاکسازی دوره‌ای از داخل کمد، رفع زنگ‌زدگی‌ها و تعویض قفل‌های کمد می‌شود.

0 کاربرد میز پایه فلزی

معمولا میز هایی که در ادارات یا منازل استفاده می شوند دارای انواع گوناگونی هستند که مشتریان مطابق نیاز و شرایط خود آن ها را سفارش می دهند

چنانچه قصد دارید از میز خود استفاده های فراوانی داشته باشید و یا وسایل سنگین می خواهید بر روی میز قرار دهید بهتر است میز پایه فلزی استفاده کنید. این میز هم دارای کیفیت مناسب و قابل توجهی است، هم در برابر وزن زیاد مقاوم است، هم جا به جا کردن آن راحت تر است و هم دارای شکل ظاهری زیبا و مناسب است. در ادامه بیشتر با میز پایه فلزی اداری آشنا خواهید شد.

میز پایه فلزی مدرن یک میز کاربردی و فوق العاده برای دکوراسیون محل کار شما یا منزل شما است. این میز هم میز تحریر شما می شود، هم میز کامپیوتر و میز کارمندی برای شما محسوب می شود. شما می توانید این میز مناسب و جذاب را از گروه تولیدی نوین فلز آریا با بهترین و مناسب ترین طراحی و کیفیت سفارش دهید.

یک میز پایه فلزی مدرن دارای چه ویژگی هایی است؟

این روز ها کنار هم قرار دادن متریال های گوناگون مثل شیشه و چوب، فلز و چوب، فلز و شیشه و ... سبب ایجاد محبوبیت فراوانی در زمینه میز های اداری و یا میز و مبلمان خانگی شده است. استفاده از متریال گوناگون و با کیفیت در کنار هم در تمامی مدل های مبلمان اداری قابل انجام است که هر کدام دارای خصوصیات مخصوص خودشان هستند. میز پایه فلزی طلایی، میز پایه فلزی اداری، میز پایه فلزی کارشناسی، میز مدیریت پایه فلزی و ... از جمله این میز ها هستند.

یکی از دلایل جذابیت میز پایه فلزی ارزان استفاده از فلز در پایه های آن است که می تواند با سایر متریال ها هماهنگ شود. میزهای پایه فلزی دارای ویژگی های زیر هستند:

 • این میز ها پایه های فلزی یا استیل آبکاری شده دارند که باعث می شود زیبایی و جذابیتشان چندین برابر شود.
 • صفحه ای از ام دی اف، شیشه، ‌ چوب و سنگ بر روی آن ها به کار می رود که دارای صخامتی ۱۶ تا ۳۲ میلی متر هستند.
 • به کار گرفتن مواد و متریال مناسب و با کیفیت جهت ساخت این میز برای انجام ارتقا کار
 • رنگ مناسب رویه میز متنوع است و می توانید هر رنگ را که می پسندید به عنوان رنگ رویه کار انتخاب کنید.
 • میز پایه فلزی کلاسیک به راحتی در دکوراسیون کلاسیک به کار برده می شود و یا میز مدرن در دکوراسیون مدرن قابل کاربرد است.

 

چگونه می توان میز پایه فلزی را سفارش داد؟

گروه تولیدی نوین فلز آریا سالیان سال است که شکل تخصصی وارد حیطه تولید میز اداری و سایر ملزومات اداری مثل میز پایه فلزی چوبی ارزان، میز پایه فلزی و رویه MDF شده است.

در نوین فلز آریا این نوع میز اکثرا با به کار بردن فلز و ام دی اف در کنار هم ساخته می شود. البته مطابق خواست و سلیقه مشتری امکان دارد رویه آن از جنس های دیگری نیز تولید شود. تولید پایه فلزی میز اداری مدرن که در این محصول به کار می رود از پروفیل آهن و رنگ الکترواستاتیک است. پایه های این محصول را می توان در ایجاد سطح هم تراز تنظیم کرد. مهم تر از همه مشتریان می توانند بر اساس سلیقه و خواسته خودشان اندازه و ارتفاع میز را در سفارش آن به نوین فلز آریا درخواست کنند.

دلایل اهمیت داشتن یک میز پایه فلزی

شاید بهتر است بدانید که یکی از مناسب ترین راه ها در ایجاد و راه اندازی ایده های جدید و خلاقانه نشستن پشت یک میز مناسب است! مثلا صحبت و مشورت با دیگر همکاران، مباحثه و گرفتن تصمیمات جدید قطعا با نشستن پشت یک میز کاربردی قابل انجام است و چه بهتر که این میز کاربردی و زیبا میز پایه فلزی باشد که هم دارای مقاومت بالایی است و هم زیبا و کاربردی است. بنابراین این میز مناسب افراد خوش سلیقه و سخت پسندی است که علاقه دارند جلسات و کنفرانس های خود را پشت میز های خاص و جذاب برگزار کنند.

یکی دیگر از مهمترین کاربرد های میز پایه فلزی این است که می توان آن را در فضاهایی که جای کمتری دارد استفاده کرد چون پایه های فلزی است و خیلی در محیط جاگیر نیست. به علاوه با تهیه میز پایه فلزی تاشو می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید و یا این که زمانی که از آن استفاده نمی کنید  آن را تا کنید و در گوشه ای بگذارید.

حال که گرفتن چنین میزی انقدر مهم و حساس است بهتر نیست که آن را از یک شرکت یا گروه معتبر و با تجربه سفارش دهید و خریداری کنید!؟ قطعا پاسختان مثبت است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که انجام این کار را به گروه تولیدی نوین فلز آریا واگذار کنید که دارای تجارب زیاد و موفق ساخت میز و ملزومات اداری در سطح شهر و کشور است.

چرا مدیران علاقمند به استفاده میز مدیریت پایه فلزی شده اند؟

میز مدیریت پایه فلزی مدرن یک نوع  طرح جدید است. برای این که یک میز اداری پایه فلزی شایسته استفاده مدیران باشد باید در رقابت از میز های کلاسیک چوبی، میز ام‌ دی‌ اف و بسیاری از نمونه‌ های قدیمی‌ تر موفق می‌ شد. بهتر است که بدانید که این مدل میز های فلزی از گذشته در بیشتر حرفه ها مورد کاربری خاص خود بوده است. مثلا می­توان به میز فلزی به کار برده شده در مدارس، میز فلزی مدرسین مدارس و میز کار ایستاده اساتید دانشگاهی اشاره کرد، اما شکل میز های تحریر فلزی به‌ مرور زمان دستخوش تغییرات شده است. به عبارتی امروزه میز پایه فلزی رویه چوبی، میز فلزی رویه سنگ، میز فلزی رویه شیشه‌ ای که در طرح‌ های بسیار متنوع و رنگ‌ های بسیار شکیل و متفاوت به هر نوع طراحی و سلیقه ای در بازار وجود دارد و حرف اول را در انواع میز های تحریر به جهت طراحی دکوراسیون اداری می‌ زند.

به کار بردن بهترین و مناسب ترین متریال موجود با تجهیزات با دوام از مشخصات خرید میز پایه فلزی مدرن از نوین فلز آریا است.

در این مقاله سعی کردیم توضیحات مفیدی در ارتباط با میز پایه فلزی به شما ارائه کرده باشیم. همانطور که گفتیم امروزه استفاده از این نوع میز ها به دلیل مزایای بسیاری که دارند و زیبایی ظاهریشان بسیار رایج شده است. این نوع میز ها در دکوراسیون بعضی شرکت ها و منازل دیده می شود. اگر چنین میز هایی را مطابق شرایط محل قرار گرفتن آن ها و دکوراسیون محل سفارش دهید جذابیت آن مکان را دو چندان می کند و روحی تازه به محیط کار شما می بخشد. برای خرید و سفارش انواع میز های اداری و پایه فلزی از نوین فلز آریا با شماره های با شماره های  09121391278 و 02156454037-8 تماس برقرار کنید.

0 کمد بایگانی و کاربرد آن

انواع کمد بایگانی اداری و کاربردهای آن

 

 

انواع کمد بایگانی اداری و کاربردهای آن

تقریباً همه دفاتر روزانه با حجم زیادی از اسناد و پرونده ها روبرو می شوند. این پرونده ها می توانند شامل اطلاعات مربوط به شرکت یا مشتری باشند که برای هر کسب و کاری مهم است. به همین دلیل، محافظت از این پرونده ها در از دست دادن، سرقت یا خسارت یک اولویت اصلی به حساب می آید. نکته خوب این است که با وجود گزینه های مناسب ذخیره سازی اداری این امر به راحتی قابل دستیابی می باشد.

یکی از بهترین نوع سیستم های ذخیره سازی پرورنده های اداری، نگهداری آن ها در کمد بایگانی ریلی است. این واحدهای ذخیره سازی می توانند تعدادی از کارکردهایی را انجام دهند که عملیات روزمره را تقویت کند. این امر باعث می شود كه شركت ها کمد بایگانی اداری را در دفتر خود نگهداری کنند.

 

کمد بایگانی اداری

 بهترین مزیت یک کمد بایگانی اداری احتمالاً توانایی آن ها در نگهداری مقادیر زیاد پرونده ها بدون استفاده از فضای زیاد است

 داشتن کمد بایگانی اداری همچنین باعث می شود کارمندان دسته بندی و ذخیره پرونده ها، پوشه ها، زونکن ها و فایل باکس ها را انجام دهند. این امر بازیابی اطلاعات را برای کارکنان آسان تر کرده و بهره وری را افزایش می دهد

 داشتن کلیه پرونده ها و پوشه های لازم در یک مکان ذخیره شده می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شرکت یا آسیب دیدن محتوای پرونده ها شود

 شرکت ها همچنین می توانند با دریافت واحدهای ضد حریق، امنیت پرونده ها و پوشه های ذخیره شده در کمد بایگانی اداری را افزایش دهند

 کمدهای بایگانی اداری همچنین می توانند با انواع مختلفی از قفل ها همراه شوند تا امنیت اطلاعات محرمانه ذخیره شده در داخل آن ها افزایش یابد

 

دو نوع کمد بایگانی اداری وجود دارد. کمد بایگانی افقی و کمد بایگانی عمودی. اگرچه ساختار این ها متفاوت است، اما مزایای یکسانی را ارائه می دهند. انتخاب بین این دو به اندازه و چیدمان فضای اداری بستگی دارد.

 

مهم نیست که در چه صنعتی هستید، این شانس وجود دارد که شرکت شما به فضای ذخیره ای احتیاج داشته باشد و در دنیای تجارت شروع به قرار دادن اسناد و پرونده های بیشتر به صورت آنلاین می کند، اما این بدان معنی نیست که آن ها هنوز از بین رفته اند. خوشبختانه، این روزها گزینه های مختلفی برای مدیران اداری و کارمندان وجود دارد تا اسناد خود را به شکلی که برای آن ها مناسب است، سازمان دهند.

 

انواع کمدهای بایگانی اداری 

 
 •  کمد بایگانی اداری پرونده های عمودی

کمد بایگانی اداری پرونده عمودی نام سیستم فایل استانداردی است که در بیشتر دفاتر مشاهده خواهید کرد. آنها به دلایلی در دفاتر سراسر دنیا جزء اصلی باقی مانده اند - به دلیل طراحی عمودی، محکم هستند و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. اگر در یک دفتر کوچکتر قرار دارید یا فضای محدودی دارید، ممکن است یک کمد بایگانی اداری پرونده عمودی یا فایل دوار برای شما مناسب باشد.

 

 •  کمد بایگانی اداری کشویی

کمد بایگانی اداری کشویی همانند کمد بایگانی اداری پرونده های عمودی یک نیاز مشابه را رفع می کنند، اما کمدهای بایگانی اداری کشویی بطور قابل توجهی گسترده تر هستند و در نتیجه فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهند. اگر جایی برای یکی از این کمد بایگانی های اداری سبک دارید، آن ها یک سرمایه گذاری عالی هستند، زیرا می توانند بیش از دو برابر تعداد کمد بایگانی اداری عمودی سنتی را داشته باشند.

نکته مهم اینجاست که عرض آنها می تواند محل کار را در دفتر بیش تر اشغال کند. برای این کمد بایگانی اداری کشویی به فضای اختصاصی احتیاج خواهید داشت و تصمیم گیری در مورد خرید یک ست دیگر دشوار است. در عوض ، این یک روش عالی برای نگه داشتن پرونده های بیشتر، در مقایسه با جدا کردن پرونده ها در میان چندین کمد بایگانی اداری کوچکتر پرونده در کنار یگدیگر است.

 


 

 کمد بایگانی اداری پایه

آیا به چیزی کمی کوتاه تر نیاز دارید که بتواند در یک اتاقک، اتاق یا فضای اداری کوچک قرار بگیرد؟ پس یک کمد بایگانی اداری پرونده پایه ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید. این کابینت ها برای قرار دادن در زیر یک میز ساخته می شوند ، که اغلب به عنوان بخشی از یک کمد بایگانی اداری تنظیم می شوند. گزینه های مختلف کشوهای برتر برای لوازم اداری را با زیر مجموعه های بزرگتر را ارائه می دهد.

 

 کمد بایگانی اداری فایل

کمد بایگانی اداری فایل غلتکی شبیه به کمد بایگانی اداری پرونده های پایه است، زیرا اندازه آن ها کوچکتر است و می توانند در زیر یک میز قرار گیرند، اما این ها روی چرخ ها هستند. پرونده ها را می توان به راحتی در اطراف دفتر جابجا کرد یا دوباره مرتب کرد و سر و سامان داد.

 

 •  کمد بایگانی اداری انبار

کمد بایگانی اداری انباری با قفسه های باز و گسترده ای ساخته شده اند تا طیف گسترده ای از وسایل را در امان نگه دارند. مدیران دفاتر بسته به محتوا می توانند این کمد بایگانی اداری را قفل یا باز نگه دارند. علاوه بر این، این موارد برای ذخیره سازی بسیار عالی هستند زیرا به راحتی می توان آن ها را متناسب با طیف گسترده ای از اندازه های شیء تنظیم کرد. 

 

 •  کمد بایگانی اداری فایل های ضد حریق

در حالی که امیدواریم هرگز با مشکل آتش روبرو نشویم، اما همیشه این احتمال آتش سوزی وجود دارد. کمدهای بایگانی اداری پرونده ضد حریق، ضخیم تر و قوی تر ساخته شده اند تا در صورت بروز آتش سوزی یا سیل، اسناد موجود در داخل را محافظت کنند. برای مشاغل دارای اسناد حساس که امکان جایگزینی ندارند، کمد بایگانی اداری پرونده های ضد حریق یک ضرورت است.

0 راهنمای خرید انواع فایل اداری فلزی
 
0 انواع ورق فلزی در صنعت و کاربرد آن

ورق های فلزی به ورق هایی گفته می شود که از فلز ساخته شده اند. انواع ورق های فلزی وجود دارند که با توجه به نوع موادی که در آن ها به کار رفته است و روش ساختی که دارند دسته بندی می شوند. کاربرد انواع ورق فلزی در صنعت بسیار زیاد است و در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. در این مقاله انواع ورق فلزی را معرفی کرده و به کاربرد انواع ورق فلزی در صنعت می پردازیم

انواع ورق های فلزی

ورق ها فلزی در انواع مختلفی وجود دارند و هر یک از آن ها به مصارف گوناگونی می رسند. ورق های فلزی را بر اساس مواد اولیه و روش تولیدی که دارند در هفت دسته طبقه بندی می کنند که عبارتند از: ورق گالوانیزه، ورق روغنی، ورق آجدار، ورق سیاه، ورق رنگی، ورق استیل و ورق اسید شویی. در ادامه به بررسی این نوع ورق ها می پردازیم.

ورق فلزی گالوانیزه

به نوعی از ورق های فلزی که بر روی سطح آن ها یک فلز را پوشش می دهند ورق گالوانیزه می گویند. پوشش تشکیل شده بر روی این ورق از خوردگی جلوگیری کرده و ورق را به یک ورق ضد زنگ تبدیل می کند. مانند ورق کانال کشی کولرهای آبی

ورق فلزی سیاه

به ورق هایی که توسط روش نورد گرم تولید می گردند ورق سیاه می گویند. این نوع از ورق ها در ابعاد مختلفی در بازار وجود دارند و کاربردهای مختلفی در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، ساختمان سازی، لوله سازی و …دارند

ورق فلزی رنگی

ورق های فلزی رنگی در واقع همان ورق های گالوانیزه می باشند که در کوره مقداری رنگ بر روی سطح آن افزوده می شود و به مصارف مختلفی می رسد

ورق فلزی اسیدشویی

این نوع ورق ها نوعی از ورق های سیاه می باشند که توسط عمل اسیدشویی زغال هایی که در سطح آن موجود می باشد و همچنین ناخالصی های آن را می زدایند

ورق روغنی

به ورق هایی که توسط روش نورد سرد تولید می شوند ورق روغنی گفته می شود. این ورق ها دارای ضخامت کمی می باشند و کیفیت ظاهری بسیار خوبی دارند اینها ورق های مورد استفاده در صنایع ما هستند برای تولید مصنوعات فلزی که کیفیت بسیار بالایی دارند

کاربرد انواع ورق فلزی در صنعت

ورق های فلزی در صنایع مختلف از ساختمان سازی گرفته تا صنایع نفت و گاز کاربردهای گسترده ای دارند و در تمام جهان استفاده فراوانی از آن ها می شود. به کاربرد انواع ورق فلزی در صنعت می پردازیم

یکی از از کاربرد‌ انواع‌ ورق فلزی در صنعت در صنایع خودروسازی می باشد که در این صنعت از ورق های فلزی سیاه استفاده می شود. ورق های استیل را در صنایع کشتی سازی، نماهای ساختمانی و … به کار می برند. در مناطق مرطوب و مناطقی که ورق ها در معرض خوردگی قرار دارند از ورق های گالوانیزه استفاده می کنند. یکی دیگر از کاربرد‌انواع‌ ورق فلزی‌ در صنعت در صنایع تولید لوازم خانگی می باشد. معمولا از ورق های رنگی برای بدنه یخچال ها، آبگرمکن، ماشین لباس شویی، اجاق گاز و… استفاده می کنند

ساخت کانتینرها، بدنه کامپیوترها، تجهیزات اداری، تولید مخازن گاز، تولید لوله و پروفیل، ساخت انواع لوله های انتقال آب، لوله های انتقال نفت و گاز و … از کاربرد انواع ورق فلزی در صنعت می باشد

ورق کرکره و کاربرد آن در صنعت

در صورتی که ورق گالوانیزه یا اوراق رنگی را به حالت فورمینگ شده تبدیل کنیم، ورق کرکره ای خواهیم داشت. این نوع ورق در رنگ ها  و طرح های گوناگون در صنعت امروزی بسیار کاربرد دارد. از اولین طرح های ورق کرکره می توان به ورق کرکره سینوسی اشاره کرد که در بازار عرضه می شود. برای پوشش دهی سقف های  شیروانی ها از اوراق کرکره موجی استفاده می شود که در ساخت آن از مصالح متفاوتی استفاده می شود. ورق گالوانیزه موج دار پس از پیشرفت فناوری و فراگیر شدن در ایران ابتدا در خانه های اقشار پر درآمد مورد استفاده قرار می گرفت اما در گذر زمان و رایج شدن استفاده از دستگاه های خم و شکل دادن اوراق آهنی به شکل های مواج به طرز فراگیری در صنعت ایران رواج پیدا کرد. علت رنگ کردن ورق های گالوانیزه بالابردن سطح استقامت و کارایی بوده که ضمنا زیبایی خاصی به آن ها می بخشد در نتیجه برای استفاده در سقف خانه ها در برابر پوسیدگی و تلفات فیزیکی به کار می روند

در حال حاضر با توجه به این که قیمت آهن تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار گرفته است، برای اطلاع از قیمت آنلاین ورق گالوانیزه موج دار با کارشناسان ما در آرسیس فولاد آسمان تماس حاصل فرمایید. قیمت انواع اوراق کرکره ای گالوانیزه بر طبق ابعاد و قطر همچنین شکل دهی آن ها تعیین می شود. در کل قیمت ورق گالوانیزه رنگی از نوع ورق معمولی بالاتر است. طول ورق ها به سفارش مشتری ها حتما طراحی می شود اما ابعاد و ضخامت آن ها باید به حالت استاندارد باشد. شرکت های فعال عرضه کننده ورق گالوانیزه موج دار در حال حاضر در ایران عبارت اند از: فولاد امیر کبیر کاشان، فولاد مبارکه اصفهان، مجتمع فولادی تاراز شهر کرد و … است

ورق آلوزینک

این ورق از جنس فولاد است که با روکش آلمینیوم پوشیده شده است. این  پوشش آلمینیومی برای جلوگیری از زنگ زدگی و اکسیده شدن ورق است. با استفاده کردن این ورق عمر ساندویچ پانل ها بیشتر می شود. از مزیت های ورق آلوزینک می توان به این اشاره کرد که این اوراق نسبت به آلمینیوم و گالوانیزه جایگزین مناسب تری برای استفاده در ساختمان هایی که در شرایط جوی مرطوب ساخته شده اند هستند. در کل ورق آلوزینک عمر بیشتر و استقامت بالاتری نسبت به ورق گالوانیزه دارد. اوراق آلوزینک به دو شکل رنگی و غیر رنگی در سایز های مطلوب مشتری روزانه در بازار عرضه می شود. برای تولید این اوراق از دو راه استفاده می شود. راه اول این که که آن را به شکل خام و بدون رنگ در حرارت قرار داده و رنگ مطلوب را بر آن اعمال کنیم. راه دوم استفاده از اوراق وارداتی از کشور های کره جنوبی یا چین است

 

ورق کرکره

ورق کرکره

ورق شیروانی( سینوسی) و روش های تولید

ورق شیروانی عمدتا برای پوشش دهی سقف انواع ساختمان ها، کارگاه ها، سوله ها، سوله ها، سقف کاذب و …. کاربرد دارند. 5 قدم اصلی ساخت این اوراق

 • در آغاز با توجه به مکانی که سازه ها در آن قرار می گیرند نوع ورق و متریال مورد نظر را انتخاب می کنیم. 2- شکل ظاهری سازه مورد نظر را انتخاب می کنیم. 3- طبق سلیقه ی مشتری رنگ و طرح مورد نظر را انتخاب می کنیم. 4- محاسبه کردن هزینه های جانبی و زمان مورد نظر 5- مرحله اجرائی

رنگی بودن یا نبودن این اوراق بسته به کاربرد آن ها دارد که البته نوع ورق شیروانی سینوسی کاربردی تر از سایر اوراق است. برای تعیین وزن مناسب ورق سینوسی موج دار به سلیقه ی مشتری یا استاندارد های مدنظر رجوع می کنیم. وزن ورق کرکره سینوسی عمدتا از وزن اوراق گالولنیزه پیروی می کند. همچنین طول آن به دلخواه خریدار مشخص می شود اما به طور پیش فرض اوراقی به طول 2 تا 6 متر همیشه آماده ارسال هستند

ورق گالوانیزه رنگی موج دار و قیمت آن ها

طریقه ی محاسبه کردن این اوراق به علل گوناگونی بستگی دارد. برای تولید اوراق گالوانیزه رنگی، آن ها را در کوره های ویژه ی رنگ پاشی برده تا رنگ ها کامل جذبشان شود. کاکرد این ورق ها بسیار گسترده بوده و از آن ها می توان برای ساخت انواع سقف رنگی و کانکس ها استفاده کرد. ورق گالوانیزه رنگی در 16 رنگ گوناگون با استاندارد های جهانی تولید می شوند

ورق سرد

مجموعا اوراقی که به توسط نورد سرد ایجاد شوند، ورق سرد می گویند. نیت از نورد سرد در واقع کم کردن قطر ورق تحت فشار بسیار بالاست.ورق سرد در انواع صنایع خودرو،انواع مبلمان تجاری و اداری، مصالح و ایجاد قفسه های مختلف به علت زیبایی و کیفیت بالای ظاهری استفاده می شوند.این محصولات در رنگ ها و ابعاد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند

قیاس ورق سرد و ورق گرم

اندازه های ورق سرد در قیاس با ورق گرم بسیار دقیق تر است.گونه های ورق سرد بسیار محدود تر است و به شکل های دایره وار، طرح مربع یا سطح صاف تبدیل می شوند. اوراق سرد از طریق سرد شدن و تبدیل شدن به اندازه های نهایی به وجود می آیند. تنها در صورتی اوراق با عرض کم و سطوح مقطع می توانند در شمار گروه ورق سرد اضافه شوند که دارای سطح یکنواخت شوند.شرکت آرسیس فولاد ارائه دهنده ی انواع بهترین ورق های موجود در بازار است.

ورق مسی

اوراق مسی در انواع صنایع طبق خواص متفاوتی کاربرد های گوناگونی دارند. منعطف بودن از ویژگی های خاص این محصول است

این اوراق مسی در صنعت لوله کشی که دارای خاصیت هدایت الکتریکی هستند مورد استفاده قرار می گیرند

این اوراق در لوازم خانگی به دلیل خاصیت انتقال حرارت که معمولا به شکل ظروف مسی خیلی مورد استفاده قرار می گیرند

ورق مسی معرق (ساخت و تولید)

ورق مسی معرق یکی از سبک های خاص معرق کاری است

مواد اولیه مورد استفاده دراین  هنر قالبا مس می باشد

در این مورد مثل روش معرق چوب با روش های خیلی خاصی طرح روی ورقه های مسی انتقال پیدا می کنند

این اشکال توسط اره های مویی دور بوری شده و به آن ها برش می دهند

در این صنعت از ورق مسی که در بورد های الکترونیکی استفاده می شوند بهره می گیریم

تخته های مسی دربردارنده ی لایه های نازک مسی هستند که به روی فیبر های پلاستیکی پرس می شوند

این ورق مسی که با ضخامت کمی تشکیل شده اند را می توان خریداری کرد کرد و روی تخته های سه لایی که دمای بالا دارند پرس کرد

 

0 رگال چیست ؟

راهنمای خرید بهترین رگال لباس

 

رگال یا قفسه لباس برای سازماندهی اقلامی مانند لباس، کفش، شلوار استفاده می شود، بنابراین همه چیز را می توانید بسیار مرتب کنید. برخی از رگال ها می‌تواند حجم بیشتر لباس را تحمل کنند. در حالی که برخی از آنها فقط می توانند تعداد کمی لباس را نگه دارند. انواع مختلفی از رگال لباس وجود دارد. که کاربردی ترین آنها رگال چوبی و فلزی است

رگال لباس چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با کوهی از لباس‌ و کیف و روسری‌های بهم ریخته داخل اتاقتان مواجه شده‌اید و هنگام رفتن به محل کار یا مهمانی ساعت‌ها دنبال لباس مد نظرتان گشته‌اید و در نهایت با یک لباس چروک شده مواجه شده‌اید. یا اینکه کمد لباس دیواری اتاقتان آنقدر از لباس انباشته شده که همیشه بهم ریخته به نظر می‌آید و ساعت‌ها باید برای مرتب کردن اتاق خود باید وقت بگذارید

در این حالت یک یک رگال لباس یا همان چوب لباسی مناسب می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. با ما در این مقاله از سایت چی‌بگیر همراه باشید

انواع رگال لباس

امروزه رگال‌ها با طراحی‌های شیکی که دارند می‌توانند یک قسمت زیبا از دکوراسیون داخلی اتاق شما شوند و علاوه بر آن همیشه لباس‌هایتان مرتب و به شکل زیبایی کنار هم قرار بگیرند

رگال فلزی 

رگال‌ فلزی از گذشته برای نگهداری لباس‌ها استفاده می‌شدند و امروزه همچنان کاربرد دارند چون این نوع رگال‌ علاوه بر مقاومت خوبی که دارند قیمت پایینتری نسبت به رگال‌ چوبی نیز دارند. رگال‌ های فلزی بیشتر در مغازه‌ها و بوتیک و سالن‌ها استفاده می‌شوند

رگال چوبی 

نوع دیگر رگال‌ چوبی هستند.که علاوه بر نظم دهی زیبایی و طراحی شیکی دارند و در اتاق خواب قسمتی از دکور محسوب می‌شوند. رگال‌ چوبی معمولا دارای طبقه و قفسه‌هایی برای نگهداری کیف و کفش نیز هستند. از یک رگال چوبی ساده می‌توانید هم برای مرتب کردن وسایل خود و هم دکور اتاق استفاده کنید

انواع دیگری از رگال‌ لباس از ترکیب چوب و فلز ساخته شده که بسیار شیک و همه پسند هستند

0 کمد فلزی چیست؟

کمد فلزی چیست؟

به گزارش مثلث آنلاین، کمد فلزی یا metal cupboard وسیله‌ای مهم و کاربردی است که از ورقه‌های فلزی ساخته شده و در مکان های زیادی استفاده‌های گوناگونی دارد و طبعا با توجه به این استفاده‌های گوناگون انواع متنوعی نیز دارد. هر یک از ما در طول زندگی به نوعی با آن‌ها سر و کار داشته‌ایم حال چه مستقیم و چه غیرمستقیم.

هنگامی که صحبت از کمد فلزی می‌شود تصویری که در ذهن شما نقش می‌‌بندد به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به عنوان مثال این‌که شما چه سنی دارید، شغل شما چیست و یا تا چه اندازه با ادارات، شرکت‌ها و دفاتر مختلف در ارتباط هستید، تصویر متفاوتی را برای شما تداعی می‌کند که خود گویای فراگیری کاربرد این وسیله است.

اگر شما دانش آموز یا دانشجو هستید و از زمان تحصیلتان فاصله‌ی زیادی نگرفته‌اید احتمالا اولین تصویری که در ذهنتان نقش می‌بنند مربوط به اتاق دفتر مدرسه‌ی ابتداییتان است. جایی که مدارک و پرونده‌ها در کمد فلزی بزرگی در گوشه‌ای کنار میز مدیر مدرسه نگهداری می‌شد.

اگر شما کارمند یک اداره یا شرکتی هستید و در طول روز با مدارک و اسناد کاغذی زیادی کار می‌کنید معمولا آن‌ها را داخل زونکنی فلزی یا مقوایی قرار داده و در یک کمد فلزی بایگانی می‌کنید. یا حتی اگر مشتری و ارباب رجوع این مکان‌ها هستید و به گونه‌ای با آن‌ها در ارتباط هستید حتما چشمتان به یک کمد فلزی خورده است که با چهار یا پنج طبقه انباشته از پوشه‌ها و زونکن‌ها قد برافراشته‌اند.

 

اگر شما یکی از عاشقان ورزش علی‌الخصوص فوتبال هستید شاید اولین و واضح ترین تصویر شما از کمد فلزی، ‌کمد رختکن بازیکنان تیم مورد علاقه‌تان است. مکانی کاربردی برای نگهداری وسیله‌های ورزشکاران. حتی ممکن است خودتان به وفور در سالن‌های ورزشی از آن‌ها استفاده کرده باشید و وسیله‌هایتان را هنگام ورزش به یک دستان امین یک کمد فلزی سپرده باشید.

اگر شما طرفدار فیلم‌های هالیوودی هستید احتمالا سکانسی را که در آن کمدهای فلزی دانش‌آموزان و دانشجویان را نمایش داده‌اند دیده‌اید. کمدهای عریضی که در سرتاسر طول سالن مدرسه یا کالج قرار دارند و به نوعی خصوصی‌ترین فضای هر فرد هستند.

موارد بالا عینی‌ترین نمونه‌های استفاده‌ از این نوع کمدها هستند که می‌توان گفت تقریبا در همه‌ی ارکان مختلف زندگی روزمره به کار گرفته می‌شوند و همه‌ی ما به نوعی با آن در ارتباط هستیم.

چرا کمد فلزی؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که دلیل استفاده‌ی گسترده از کمدهای فلزی در مکان های متنوع از گذشته تا اکنون چیست؟ پاسخ این است: چیزی بجز کیفیت رمز ماندگاری نیست! کمدهای فلزی به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که در برابر آتش سوزی، زلزله و سایر حوادث دارند هرگز از رده خارج نمی‌شوند. پس همواره محل امن و قابل اعتمادی برای نگهداری از اسناد و مدارک مهم و وسیله‌های ارزشمند هستند. به همین دلیل مورد توجه مدارس و دانشگاه‌ها، ادارات دولتی، شرکت‌ها، سازمان‌های قضایی، سالن‌های ورزشی، آزمایشگاه‌ها و ... می‌باشند.

یکی دیگر از امکانات امنیتی تعبیه شده در این کمدها قابلیت کلیدخوری آن‌هاست. این ویژگی مراتب بالاتری از اطمینان را برای نگهداری اسناد و اموال فراهم می‌کند. کلیدها به طور معمول بر روی دستگیره سوار شده‌اند و از استقامت بالایی برخوردارند. همچنین به علت تحمل وزن پذیری بالای این کمد، می‌توان از همه‌ی ظرفیت آن در همه‌ی طبقات استفاده کرد و اقلام زیادی را در آن قرار داد بدون این‌که نگران شکستن و تغییر فرم کمد باشیم.

از دیگر قابلیت‌های کمدهای فلزی می‌توان به این اشاره کرد که این محصول نیاز به مونتاژ ندارد بلکه کاملا آماده و از پیش ساخته به دست مشتری می‌رسد. این محصولات چون از ورقه‌های فلزی محکمی تولید می‌شوند که به خوبی به هم متصل شده‌اند و در برابر فشار و وزن مقاومت بالایی از خود نشان می دهند.

انواع کمد فلزی

کمدهای فلزی در سایزها و شکل و شمایل‌های متنوع تولید می‌شوند تا نیازهای متنوع همه‌ی کاربران را در مکان‌های مختلف مرتفع سازند و نیز بتوانند پاسخگوی انواع سلایق باشند. این گوناگونی و تنوع شامل موارد زیر است: کمد فلزی 2 درب، کمد فلزی 4 درب، کمد فلزی 6 درب، کمد فلزی 9 درب وکمد فلزی رختکن. در تعداد طبقات متفاوت، طول و عرض و ارتفاع متفاوت و نیز بالتبع حجم و وزن متفاوت برای همه‌ی مکان‌ها و هر نوع کاربردی آماده‌ فراهم می‌شوند. برای نظم وترتیب دادن به مکان‌های متفاوت بسته به اندازه‌ی فضای مورد نظر از کمدهای متفاوت استفاده می شود.

کمد فلزی دو درب که غالبا در دفاتر اداری به کار برده می‌شوند و محل نگهداری زونکن‌ها و پوشه‌هایی هستند که حاوی اسناد و مدارک کاغذی می‌باشند.

کمد فلزی 4 درب که می‌تواند هم برای نگهداری اسناد کاغذی و هم برای قرار دادن ابزار و وسایل در مکان‌های مشخص بنا به نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

کمد فلزی 6 درب که بیشترین موارد استفاده‌ی آن برای قرار دادن وسایل شخصی در مکان هایی چون ادارات و اماکن ورزشی و تفریحی مانند استخر است. اما محدود به این موارد نیست و هرکسی طبق نیاز می‌تواند از آن بهره‌ای مطابق با نیاز و سلیقه‌ی خود ببرد

کمد فلزی 9 درب چون تعداد فضاهای منحصر به فرد بیشتری دارد، طبیعتا با تقسیم فضا به تعداد بیشتر حجم تخصیص یافته به هر کدام از قسمت‌ها کاهش یافته و کوچکتر می‌شود. در نتیجه این مدل از کمدها در مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرند که قرار است اشیا و لوازم کم و محدودی را در خود جای دهند. مثلا به عنوان کمد وسایل شخصی کارمندان یا کمد وسایل دانش آموزان در مدارس و دانشگاه‌ها جهت جلوگیری از حمل طولانی مدت کوله پشتی و کیف سنگین در طول روز

کمد فلزی رختکن که در استخرها و باشگاه‌های ورزشی کاربرد دارند. بعضی از انواع این کمدها دارای میله‌ی آویز برای لباس، قسمتی مختص کیف و ساک ورزشی و بخشی برای قرار دادن کفش هستند

 نوع دیگری از کمدهای فلزی جدید و مستعمل کمدهایی هستند که تحت عنوان جا موبایلی از آن‌ها یاد می‌شود و جهت امانت دادن موبایل در بعضی مکان‌ها مانند دادسراها و ... مورد استفاده هستند.

قیمت کمد فلزی

در مقایسه با کمدهایی از سایر اجناس مانند چوب و یا ام دی اف، قیمت کمد فلزی با توجه به قابلیت‌های گفته شده شامل مقاومت و استحکام قوی ، ضریب امنیت و اطمینان قابل توجه و نیز تحمل وزن بالا و تداوم، بسیار مناسب بوده و حتی می‌توان گفت بی‌رقیب و برنده‌ی میدان هستند

0 انواع رنگ و قفل

انواع کمد فلزی درب دار

 

کمد فلزی جالباسی و انواع کمد فلزی درب دار ساخته شده از ورق روغتی درجه یک (صاف و بدون موج)

با توجه به سفارش مشتریان با ضخامت های ۰٫۵ و ۰٫۷ و ۰٫۹ قابل تولید می باشد

کمدها پس از عملیات چربی زدایی و فسفاته جهت رنگ کاری آماده می باشد

 

 

رنگ کاری کمد فلزی در سه نوع می باشد :

رنگ چکشی طوسی (هواخشک) :

این نوع رنگ مایع می باشد و پس از پاشش , کمد در هوای آزاد خشک می شود .

رنگ کوره ای مایع :

این نوع مایع می باشد و پس از پاشش , کمد در داخل کوره با درجه حرارت ۱۸۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

رنگ الکترو استاتیک (کوره ای پودری) :

این نوع رنگ پودری می باشد و پس از پاشش , کمد در داخل کوره با درجه ۲۳۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد .

لولای کمدها از نوع قدی یک تکه می باشد که اتصالات لولا به درب به وسیله

 جوش برنج (سیم برنج مرغوب) و جوش co2 و بدون هیچ گونه پرچ صورت می گیرد .

قفل کمدها مرغوب و قابل ارائه در سه نوع می باشد

 • قفل سوییچی : این قفل دارای دو کلید می باشد 
 • قفل انتظامی (گلنگدنی)
 • قفل آویز : دارای جای قفل آویز

کمد فلزی کمد درب دار فلزی 

تجهیزات و لوازم اداری نوین فلز تولید کننده

انواع کمد فلزی درب دار با بیش از ۲۰ سابقه تولید لوازم اداری فلزی از جمله 

 کمد بایگانی ادارات برای نگه داری اسناد مهم و پرونده ها و مدارک پرسنل

کمد بایگانی دوار و گردان برای نگه داری از زونکن ها و پوشه ها

جهت دسترسی آسان به آنها جهت سهولت در انجام امور و سرعت بخشیدن به کارهای اداری

کمد های فلزی لباس، رختکن باشگاهی و استخری برای استفاده در باشگاه ها و مکان های عمومی

و پادگان ها و سالن های آرایشی و بیمارستان ه

0 چرا از رگال فلزی استفاده کنیم؟

مواردی وجود دارد که میتواند توضیح اینکه چرا باید از رگال های فلزی بجای سایر :رگال ها استفاده کرد را آسان میکند

دوام

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد این نوع قفسه ها می توان مورد بررسی قرار داد دوام و ماندگاری طولانی مدت آن ها می باشد. بدنه این نوع قفسه ها بسیار محکم و قابل انعطاف است به همین خاطر سال ها می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

قفسه فلزی

استفاده از فضای بیشتر

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد ها و مزیت های استفاده از این نوع قفسه ها فراهم کردن فضلی بیشتر در انبار ها می باشد. هرچه چیدمان منظم تر باشد به طبع فضای بیشتری نیز برای استفاده وجود خواهد داشت.

 

صرفه جویی در هزینه

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های قفسه های فلزی این است که با استفاده از آن ها در انبار ها می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. بسته به نوع قفسه هایی که خریداری می کنید می توان گفت که استفاده از آن ها بسیار کاربردی است.

نگهداری از آیتم های ظریف

با استفاده از این نوع قفسه ها می توان هر نوع وسیله یا آیتمی را نگهداری و انبار نمودو از سلامت آن ها اطمینان حاصل کرد.

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
محصولات اداری
کمد بایگانی فلزی
کمد بایگانی فلزی رمز دار
کانتر
تجهیزات مدارس
تولیدات جدید
محصولات دکوراتیو و پروفیلی
میز مدیریتی
صندلی
محصولات چوبی
محصولات جانبی
سایر محصولات فلزی